Dr. Metin TULGA
0 535 641 76 26
İLETİŞİM

Dr. Metin TULGA
Alerji-Immunoloji ve Astim muayenehanesi

Adres: Pazarcı mahallesi,Uğur mumcu bulvarı,Süleyman Kocaballı Apt. (No 17) Daire 2 
Gazipaşa-Antalya
Fax: 0242 5726364 )-E.Mail:metin@metintulga.com
Tel: Saat 10:oo-18.00 arasi(0535 641 76 26)  0 242 572 63 44   veya- (05356417626 Randevu ve bilgi alınabilir.

Nisan ayına kadar İstanbuldan uçakla gelip aynı gün muayana olarak dönmek isteyen hastalarımız PEGASÜS  uçagının her gün 6.00 de Sabiha Gökçenden havalanan uçağı ile gelip THY nın 11.25 te Gazipaşadan havalanan uçağı ile Atatürk hava limanına erişebilirler. Muayene günlerimiz  Çarşamba,Perşembe ve Cumartesi olup muayenhanemiz saah 8 den itibaren hizmet vermektedir.Not Üçak bletleri temin edildikten sonra en az bir gün önce randevu alınması özellikle rica edilir..

Gazipaşa  hava limanından muayenehanemize gelebilmek için yukardaki numaralara telefon edilerek taksi sağlanabilir.Kış aylarında Uçak seferlerinde aksamalar sıklıkla görüldüğünden doğrudan uçak şirketleri ile görüşüldükten sonra bilet alınması  önerilir. Antalya hava alanı şehrimize  yaklaşık ikibuçuk saatlık mesafede bulunmaktadır.Dönüş biletlerini Antalya hava alanı üzerinden almak isteyen hastalarımız ATLAS JET üçaklarını tercih ederlerse Alanya ile Antalya arasında ATLAS JET ücretsiz otobüsleri bulunmaktadır.Ankara ve Konya dan gelebilecek hastalarımız  KONTUR otobüsleri ile Gazipaşaya gelebildikleri gibi haftanın belli günlerinden Anadolu Jet uçakları Ankaradan Gazipaşaya uçmaktadır.

 

 
>>> DUYURULAR <<<
HASTAŞARIMLA SOHBET
SEVGİLİ HASTALARIM,4 YILDIR MUAYENEHANEMİ BİR TÜRLÜ TEKRAR FAALİYETE GEÇİRMEYİ BAŞARAMAMIŞTIM..bU YIL MART SONUNDA DAİREMİ KİRALAMIŞ OLAN SA..
Devamı >
muayenehane
Sevgili hastalarım,, 31 Mart 2024 tarihinde kiracım muayenehaneyi boşaltırsa,Muayenehanemi tekrar açabilmek için çalışmalarıma başlayacağ..
Devamı >
muyenehanemın kapanması hakkında
Sevgılı hastalarım, 22 mayıs 2020 tarıhı ıtnden ıtıbaren muayenehanemızı kapatıyoruzç Tedavısı devam eden hastalara telefon veya maıl ıle..
Devamı >
muyenehanemın kapanması hakkında
Sevgılı hastalarım, 22 mayıs 2020 tarıhı ıtnden ıtıbaren muayenehanemızı kapatıyoruzç Tedavısı devam eden hastalara telefon veya maıl ıle..
Devamı >
Hastalarıma onemlı duyuru
SEVGILI HASTALARIM, SIZDEN ONEMLI BIR RICADA BULUNACAGIIM..'Muayenehanemde BRONCHOVAXOM veya ORALVAC ıle tedavı edılmıs veye halen ted..
Devamı >
YENİ KİTABIM"SOLUNUM YOLLARI İMMÜNOLOJİS..
Sevgili iokurlarım, Üzerınde uzun zamandır çalışmakta olduğum yeni kitabım"İmmünoloji prensipleri ve SOLONUM YOLLARI İMMÜNOLOJİSİ VE HAST..
Devamı >
TEŞEKKÜRLER TÜRKİYE
Aziz halkımıza binlerce teşekkürler.Ülkemizde hak hukuk ve kardeşlik pekiştirilirse,Dunyada kimse Türk milletinin kolunu bükmeyi deneyemez.İ..
Devamı >
BRONCHOVAXOM AŞISI VE KULLANIMI
BRONCHOVAXOM  aşıları:Büyüklrrde kullanılan aşı ,7 mgr çocuklarda kullanılan (8 yaş altı) 3.5 mgr olup 4 kutu 30 kapsül  olarak reçete edilm..
Devamı >
Hamilelerde Aşı ve ilaçların kullanılmas..
Hamilelerde bütün aşıların kullanılması kesilmeli,aşılar  aşıyı öneren, hekimin vereceği direktife göre doğum sonrasına ertelenmelidir. İlaç..
Devamı >
BRONCHOVAKSUM AŞISI
Bronchovaxom, bir bağışıklık aşısı olup  yutularak alınan kapsüller içinde kullanılır.Çocklar için yazılan kapsüller daha küçük olmasına rağ..
Devamı >